Європейське походження
і ціни

Наш орієнтир - європейські ціни на європейський продукт. І ми робимо все для того, щоб цього орієнтиру слідувати. Привозимо рідкісні красиві предмети для оформлення інтер'єру та екстер'єру. Знаходимо дивовижні подарунки для дорослих і дітей, що поєднують естетику і функціональність. При цьому намагаємося зберегти ціни на рівні європейських, а часто навіть зробити їх нижче.

Філософія Je t'aime_0

Одиничний немасовий
продукт

Ми вміємо знаходити і дуже уважно відбирати унікальні свіжі колекції найкращих мануфактур світу. А наш власний логістичний центр та оптимізація процесів імпорту дозволяють формувати кращі ціни для наших клієнтів.

Філософія Je t'aime_1

НОВА ЕРА

У 1997 році у Вінниці відкрився перший салон Je t`aime. З цього моменту ми почали нову еру у флористиці на ринку України. З маленького магазина ми еволюціонували в галерею подарунків для дому та для людей, яких ми любимо. Наповнилися предметами інтер'єру від відомих світових брендів і всіляких декором.

Філософія Je t'aime_2

Асортимент

У галереї подарунків Je t`aime представлено понад 50 тисяч найменувань! Така широта асортименту дозволяє забезпечити гідний вибір будь-якого, навіть самому вимогливому покупцеві, і догодити людині, у якого є все.
Je t`aime - цінні подарунки для цінних людей!

Філософія Je t'aime_3
_4

Створюємо
квіткові шедеври!

_5

Безкоштовна експрес-доставка
квітів по Вінниці!

_6

Фото букета перед
відправкою!

_7

Французькі брендові подарунки
в доповнення до квітів!

Підписуйтесь на наш Instagram!
Підписатися